#naodludziu

odpoczywaj wśrod natury w najpiękniejszych domach na odludziu

Zapraszamy Cię do świata, w którym czas zwalnia swój bieg, a Ty naprawdę wypoczywasz. Jakie wakacje zostały w Twojej pamięci najgłębiej? Jakie miejsca przywołują wspomnienia wolności, oddechu bez pędu codzienności i czasu zacieśniania przyjaźni? Jeśli są to miejsca; oddalone od zgiełku, na wsi, nad jeziorem, pełne górskich wędrówek, długich spacerów brzegiem plaży i biesiadowania z przyjaciółmi przy ognisku, to Na odludziu odnajdziesz to wszystko na nowo.

Wybieraj wśród naszych miejscówek
i odpoczywaj, na odludziu w komfortowych domach, z najlepszymi udogodnieniami. U nas zarezerwujesz dom z basenem, sauną, balią, strefą chill & relaks z dala od kurortów. Zamień pokój w hotelu na dom na wyłączność i nie kiś się w tłumie - odpoczywaj wśród natury. U nas znajdziesz domy i apartamenty, które zachwycają najbardziej wykwintnych podróżników. Odkryj niepowtarzalne miejsca i otul się naturą odludzia.

Nasz portal cały czas się rozwija i regularnie dodajemy nowe miejscówki

Nie przegap nowych miejsc! Wakacje wakacjami ale urwanie się z pracy na kilka dni też warto zaplanować. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj wiadomości o wyjątkowych ofertach!