kup VOUCHER zrób PREZENT

Spraw bliskiej osobie radość! Nie materialnym prezentem, a podarunkiem, który pozwoli tworzyć wspomnienia. Prawdziwy urlop bez pędu codzienności, gdy czas zwalnia swój bieg i można odpoczywać prawdziwie. Podaruj bliskiej osobie VOUCHER na najpiękniejsze urlopowe przeżycia na relaks wśród natury odludzia.
Czy to planowany zakup, czy spontaniczny prezent na ostatnią chwilę; z nami podarujesz voucher na niezapomniane momenty, w jednym z najpiękniejszych domów na odludziu. Osoba obdarowany korzystając z vouchera może wybrać dowolny dom z całej oferty domów na odludziu.

Wybierz kwotę vouchera klikając w voucher, dokonaj płatności, samodzielnie wydrukuj piękny voucher napisany w formie listu. Wręcz wyjątkowy podarunek i wywołaj na twarzy uśmiech prawdziwej radości 🙂

Jak zakupić voucher?

- wybierz wartość vouchera klikając w voucher
- w systemie zakupowym wprowadź niezbędne dane - opłać voucher przez Przelewy 24
- mailowo otrzymasz potwierdzenie zakupu z indywidualnym numerem i gotowy plik do samodzielnego wydrukowania
- uzupełnij na wydrukowanym voucherze indywidualny nadany numer z potwierdzenia zakupu, złóż swój własnoręczny podpis i gotowe - nie chcesz wręczać vouchera osobiście - możemy go przesłać mailowo do osoby obdarowanej; wystarczy, że przy dokonywaniu zakupu zaznaczysz opcję 'na prezent' osoba obdarowana otrzyma zarówno plik do wydruku oraz maila z potwierdzeniem zakupu i indywidualnym numerem vouchera

ODBIERZ voucher 🙂

Kliknij na poniższy przycisk, następnie wydrukuj i uzupełnij danymi otrzymanymi podczas zakupu vouchera.
Masz też miejsce na własną dedykację pare zdań od siebie i podpis.

Jak wykorzystać/zrealizować voucher?

- voucher należy zrealizować w ciągu 60 dni od daty zakupu (jeśli osoba obdarowana będzie potrzebowała więcej czasu na wybór domu i terminu, wystarczy nas o tym poinformować mailowo, w trakcie ważności vouchera)
- voucher można wykorzystać na rezerwację dowolnego obiektu z oferty portalu Na odludziu, na dowolny wolny termin dostępny w kalendarzu obiektu
- dla nas w voucherze najważniejszy jest indywidualny nadany numer, który bezbłędnie musi znać osoba obdarowana. Poprawny numer, jest jedyną podstawą weryfikacji poprawności wykorzystania vouchera w rezerwacji obiektu.
- zrób rezerwację w dowolnym obiekcie wybierając dom z oferty NASZE DOMY
- z uwagi na konieczność weryfikacji voucherów najpierw złóż rezerwację 🙂 - w informacjach dodatkowych do rezerwacji poinformuj nas o chęci wykorzystania vouchera podając indywidualny kod vouchera nie wpisuj go w pole kodu rabatowego tam nie zadziała - vouchery przechodzą indywidualną weryfikację
- po pomyślnej weryfikacji obniżymy kwotę do zapłaty za Twoją złożoną rezerwację o kwotę wartości vouchera; dodając płatność voucherem (płatność voucherem automatycznie stanie się opłatą rezerwacyjną)
- voucher możesz wykorzystać tylko jeden raz na jedną rezerwację
- niewykorzystane środki vouchera nie są zwracane i nie mogą być wykorzystane na kolejną rezerwację
- na wykorzystanie vouchera masz 60 dni od daty zakupu (wydłużenie ważności może nastąpić na indywidualne życzenie maksymalnie o kolejne 30 dni)
- chroń swój indywidualny numer vouchera gdyż tylko na jego podstawie rozliczana jest płatność za dokonaną rezerwację
- nie odpowiadamy za wykorzystanie vouchera przez osoby postronne, które weszły w posiadanie indywidualnego numeru vouchera przesłanego mailowo na wskazany adres e-mail w momencie zakupu (reklamacje bezprawnego wykorzystania vouchera nie będą rozpatrywane)

- dokonałeś rezerwacji i zapomniałeś poinformować nas na etapie jej składania; o chęci wykorzystania vouchera? Ze spokojem, możesz zrobić to pisząc na maila [email protected] podając numer rezerwacji nazwę zarezerwowanego obiektu oraz indywidualny kod vouchera. Po weryfikacji dodamy płatność voucherem do twojej rezerwacji i prześlemy niezbędne potwierdzenia.