czyli w wyjątkowym miejscu, które skupia wyselekcjonowane, unikatowe i urokliwe miejscówki, najbardziej pożądane i poszukiwane w całej Polsce. O Twój dom zadbamy jak o swój. Damy Ci możliwość szybkiego i skutecznego rozwoju.

Napisz do nas i nawiąż z nami kontakt. Po przeanalizowaniu potencjału Twojej miejscówki, oraz jej spójnościz oczekiwaniami naszych klientów, dodamy Twój obiekt do systemu rezerwacyjno-promocyjnego.

Pierwszy kontakt.

Napisz do nas wypełniając poniższy formularz. Po wstępnej analizie Twojego obiektu i aktualnej oferty skontaktujemy się i omówimy dalszy plan działania.

Po krótce wygląda to tak:

Gwarantujemy szybkie pozyskanie rezerwacji już w pierwszych miesiącach naszego działania.

Co otrzymasz?

Zależy nam na spójności profilu i na równym starcie wszystkich polecanych przez nas obiektów.

O wyborze miejsca nie mogą decydować przypadkowe zdjęcia czy filmy. Pokazanie miejsca, takim jakie jest, okiem zawodowego fotografa specjalizującego się w fotografii wnętrz i architektury, pozwala odzwierciedlić wszystkie uroki miejscówki.

Podsumowując otrzymujesz efektywną współpracę, a my aby zapewnić jej efektywność potrzebujemy najlepszych materiałów.

Nic nie ryzykujesz bo przyłączając się do nas nie ponosisz kosztów wykonania materiałów reklamowych.
Przyjeżdżamy w umówionym terminie, robimy sesję fotograficzną i materiały filmowe, które są nam niezbędne do promowania Twojego obiektu.

Dlaczego warto być na odludziu?

Każdą miejscówkę traktujemy indywidualnie. Przekonasz się o tym już w pierwszych miesiącach od pojawienia się u nas.

Nie będziemy składać obietnic i wizji. Już na początku w pierwszym okresie współpracy poprzez nasze aktywne działania sprawdzimy potencjał Twojego miejsca.

Ty jednocześnie sprawdzisz nas w najprostszy sposób, weryfikując czy obecność Na odludziu przełożyła się na ilość pozyskanych rezerwacji oraz nasze zaangażowanie w promowanie Twojego obiektu. ​

Czym Na odludziu różni się od innych profili rezerwacyjnych?

Co potrzebujemy od Ciebie?

Basic, który już stworzyliście dla siebie, ale wspólnie rozbudujemy go o niezbędne dla nas i naszych odbiorców informacje. Ogólne informacje o miejscówce; wszystkie informacje techniczne dotyczące ilości miejsc noclegowych, wyposażenie, pomieszczeń, udogodnień, okolicy itp. Kalendarz z dostępnymi i zarezerwowanymi terminami, który zsynchronizujemy z naszym systemem rezerwacji.

Za co płacisz?

Za nasze skuteczne działania marketingowe czyli płacisz tylko wtedy gdy skutecznie pozyskamy rezerwację. To jedyny koszt jaki poniesiesz współpracując z nami. Jeśli będziemy chcieli właśnie z Tobą współpracować, otrzymasz wszystkie szczegółowe informacje dotyczące rozliczeń.

Za co płacisz?