Bardzo nam miło, że chcesz się do nas przyłączyć i być z nami na odludziu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowy opis warunków współpracy. Prosimy zapoznaj się, a następnie wypełnij formularz. Umożliwi to nam dodanie Twojego obiektu do naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że poświęcony czas nie będzie stracony, a przekazane informacje w wyczerpujący sposób pozwolą na przedstawienie Twojej miejscówki. Powodzenia!

Jeżeli znasz warunki współpracy kliknij tutaj
i przejdź do formularza dodawania obiektu

Do kogo się przyłączasz?

W ramach systemu rezerwacyjnego z ofertą miejscówek na www.naodludziu.pl i prężnie działających i rozwijających się mediów społecznościowych na Instagramie i Facebooku;  Na odludziu @na.odludziu 

 • skupiamy tylko wyselekcjonowane domy

 • w naszym systemie rezerwacyjnym dajemy możliwość zarezerwowania całego obiektu oraz wyjątkowych przestronnych apartamentów 

 • proponowane przez nas miejsca wyróżniają się wysokim standardem, estetyką wykończeń i nietuzinkowością obiektu

 • istotny aspekt proponowanych miejsc stanowią dodatkowe udogodnienia: baseny, sauny, balie, place zabaw, jacuzzi…

 • współpracę i długofalowe działania reklamowo/marketingowe nawiązujemy z domami, które chcą się rozwijać
  i poszerzać ofertę udogodnień dla gości

 • jesteśmy jak zewnętrzny marketing, tworzymy swoje narzędzia marketingowe i skutecznie pozyskujący rezerwacje dla naszych obiektów, a Ty spokojnie możesz zająć się dbaniem o gości.

Już na starcie, przyłączając się do nas, robimy analizę obiektu, jeśli jest to konieczne podpowiadamy rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie i pozyskiwanie klientów. Robimy to z myślą o jak najlepszym zabezpieczeniu bezproblemowego funkcjonowania Twojego obiektu.

Jak dbamy o Twój biznes:

 • wpłata 30% bezzwrotnej opłaty za obsługę rezerwacji w momencie dokonania rezerwacji

 • środki bezzwłocznie przekazywane na Twoje konto  

 • zgoda na pobieranie kaucji

 • zminimalizowanie ryzyka odwołania rezerwacji dzięku pełnej przejrzystosci ofert Na odludziu

Twój obiekt staje się "naszym obiektem", a w związku z tym dbamy o niego jak o swoje. Tworzymy bezpłatnie ofertę obiektu Na odludziu oraz bezpłatnie udostępniamy i promujemy ją w naszych mediach społecznościowych, w naszym portalu www.naodludzu.pl i w reklamach sponsorowanych. Widzimy potencjał w Twoim obiekcie i na starcie inwestujemy w domy własne środki finansowe aby przyciągnąć zainteresowanych odbiorców. Do oferty obiektu Na odludziu, przygotowujemy:

 • profesjonalne zdjęcia obiektu wykonane przez Na odludziu (koszty wykonania sesji ponosi Na odludziu)

 • filmy, zdjęcia i krótkie nagrania pokazujące obiekt; wykorzystywane do reklam

 • opisy obiektu i ofertę przygotowaną przez naszych copywriterów na bazie przesłanych przez Ciebie informacji

 • przed publikacją oferty rezerwacyjnej obiektu prosimy Cię  o ostateczną weryfikację poprawności

 • jak już wszystko jest gotowe, a wizytówka zaakceptowana zaczynamy aktywnie promować Twoją miejscówkę

 • wszystko co widzisz na naszych portalach społecznościowych i na www Ciebie nie kosztuje nic to nasza inwestycja w udaną długofalową współpracę.

Prezentujemy Twój obiekt jako jeden z obiektów Na odludziu z przypisaną nazwą miejscowości w której obiekt się znajduje. Do momentu naszego przyjazdu do Ciebie korzystamy z przesłanych/udostępnianych na Instagramie materiałów fotograficznych Twojego obiektu. Po zrealizowaniu naszych materiałów reklamowych wykorzystujemy je intensywnie aby skutecznie pozyskiwać rezerwacje dla Ciebie. Zarabiamy pobierając prowizję wyłącznie za skutecznie pozyskane rezerwacje.

Tak w punktach co otrzymasz?

1. indywidualną wizytówkę będącą pełną ofertą Twojej miejscówki

2. otrzymasz support we wszystkich swoich działaniach związanych z rozwojem oferty 

3. podpowiadamy, zasugerujemy, poinformujemy, co zrobić, co zmienić jak zmienić aby się rozwijać, poszerzać ofertę oraz podnosić ceny

4. stworzymy bezpłatne materiały promocyjne do efektywnej promocji w naszych profilach

5. przygotujemy pełen marketing nakierowany na rezerwacje Twojego miejsca

6. wykonamy działania sponsorowane, za które Ty nie płacisz

7. otrzymasz przyjazny i funkcjonalny kalendarz rezerwacji

8. odciążamy Cię; przeprowadzamy pierwszy kontakt z klientem przed podjęciem decyzji rezerwacyjnej

9. potencjalni klienci otrzymują rzetelną informację o zakresie oferowanych w Twoim obiekcie usług, 

10. odpowiadamy sprawnie na zadawane pytania potencjalnych klientów w komunikatorach i na maile

11. informacje o Twoim obiekcie i ofertę rozpowszechniamy w regularnych newsletterach mailowych i na messenger

12. dla każdego obiektu tworzymy indywidualne automatyzacje obsługiwane przez bot-pomocników

13. środki za dokonane rezerwacji  są przekazywane niezwłocznie na wskazane przez Ciebie konto za pośrednictwem Przelewy 24 i w ich panelach jest to jednocześnie potwierdzenie rezerwacji

14. informacje o każdej rezerwacji dokonanej za naszym pośrednictwem otrzymasz na maila w formie potwierdzenia wraz z pełnymi danymi gości poprawność danych jest weryfikowana przez nas. Dodatkowo nasz system wyśle do Ciebie SMS w momencie dokonania rezerwacji przez klienta.

Dlaczego warto być Na odludziu?

Materiały do promocji Twojej miejscówki przygotowujemy sami; profesjonalne zdjęcia, nagrania filmowe, materiały promocyjne do działań sponsorowanych i mediów społecznościowych, ich jakość możesz już podejrzeć w naszych obiektach. Bazujemy na dostarczonych przez Ciebie informacjach, na ich bazie nasi copywriterzy tworzą pełną ofertę. Zależy nam na spójności profilu i na równym starcie wszystkich polecanych przez nas obiektów. O wyborze miejsca nie mogą decydować przypadkowe zdjęcia czy filmy. Pokazanie miejsca takim jakie jest w sposób profesjonalny, przez wykwalifikowanych fotografów i operatorów pozwala odzwierciedlić wszystkie uroki miejscówki. Podsumowując; otrzymujesz efektywną współpracę, a my aby jej efektywność zapewnić potrzebujemy najlepszych materiałów bez półśrodków. Już w pierwszych miesiącach od dodanie Twojej oferty do naszego systemu rezerwacyjnego gwarantujemy duże zainteresowanie obiektem, aktywną promocję nakierowaną na skuteczne pozyskanie u nas rezerwacji Twojego miejsca.

Czym różnimy się od innych systemów rezerwacyjnych?

 

 • nie blokujemy Ciebie, możesz rozwijać się indywidualnie i z innymi profilami; możesz mieć u nas ofertę wynajmu Twojego domu i możesz być jednocześnie w innych wyszukiwarkach oraz samodzielnie pozyskiwać rezerwacje.

 • nie pobieramy opłat za dodanie do naszego systemu, stworzenie oferty na bazie dostarczonych informacji jest bezpłatne my zadbamy o estetykę wizytówki obiektu

 • nie blokujemy środków za wchodzące rezerwacje czyli klient opłaca rezerwacje, a Ty niezwłocznie otrzymujesz płatność na swoje konto

 • możliwość odwołania rezerwacji jest zminimalizowana, nasi klienci podejmują świadomą decyzję zakupową bez zbędnego blokowania terminu

 • na starcie uzupełniamy kalendarz w naszym systemie na podstawie przesłanych przez Ciebie informacji.

 • udostępnimy Tobie indywidualny panel właścicielski, w którym dwoma kliknięciami zablokujesz i odblokujesz terminy  w naszym kalendarzu.
  Wygląda to tak: masz rezerwację z innego źródła? Blokujesz u nas zarezerwowany termin. W naszym panelu właścicielskim w dowolnym momencie sprawdzisz wszystkie rezerwacje pozyskane przez nas oraz Twoje zablokowane terminy. Otrzymasz dostęp do finansowych raportów rezerwacji.

 • z nami nie tracisz czasu na miliony rozmów telefonicznych i odpowiedzi mailowych; kontakt z klientem do momentu dokonania rezerwacji jest po naszej stronie

 • nie zaśmiecamy systemu do rezerwacji i naszych profili domami duchami, które niby są ale rezerwacji nie można dokonać z przyczyn niezależnych od Na odludziu

 • dajemy sobie wzajemnie czas 3 do 6 miesięcy na sprawdzenie naszej skuteczności i Twojego podejmowania gości oraz faktycznej jakości oferowanych usług

 • dbając o pozycjonowanie kozystając wyłącznie z naszych materiałów reklamowych oraz generując duży ruch w witrynie Na odludziu. Nie blokujemy Twoich algorytmów i Twoich indywidualnych działań, możesz rozwijać się samodzielnie i w innych miejscach. Nasze wszechstronne działania mają na celu pozyskanie rezerwacji w Twoim obiekcie, a nie pozycjonowanie się wyżej niż Ty sam lub konkurowanie z Twoją bezpośrednią ofertą, dlatego: Twoja miejscówka staje się jednym z domów Na odludziu bez kopiowanych treści udostępnianych w innych miejscach.

 • Nie wkładamy wszystkich miejscówek do jednego worka, promocje miejsc odbywają się indywidualnie ze wskazaniem dostępnych terminów w danym obiekcie, unikamy pokazywania porównawczego.

Czym różnimy się od innych systemów rezerwacyjnych?

W umówionym terminie przyjeżdżamy do Ciebie i robimy profesjonalne zdjęcia i materiały reklamowe oraz przygotowujemy treści marketingowe niezbędne do promowania Twojego obiektu, nasze materiały reklamowe zawsze możesz udostępniać, repostować i korzystać z nich w celu promocji Twojego miejsca u nas.

Na realizacje zdjęć i filmów potrzebujemy około 2-4 dni w zależności od obiektu. Wspólnie wybieramy dogodny termin na nasz przyjazd.

Za powstałe materiały reklamowe nie płacisz, jedynie udostępniasz nam obiekt na wyznaczony czas aby umożliwić ich powstanie. Link do powstałej wizytówki możesz udostępniać u siebie w celu sprawnego przyjmowania rezerwacji, pokazania przejrzystości kalendarza i wskazania swoim odbiorcą jakości, którą prezentujemy na naszej stronie Twojego domu , lecz nie jest to wymagane.

W trakcie współpracy przyjedziemy do Ciebie aby uzupełnić nasze materiały reklamowe i pokazać miejsce, otoczenie, udogodnienia w różnych porach roku. Wiemy jednak, że czas gra dużą rolę szczególnie jeśli obiekt nie ma rezerwacji, a Ty już jesteś w gotowości aby przyjąć rezerwacje. Dlatego dopuszczamy możliwość chwilowego wykorzystania otrzymanych od Ciebie zdjęć pod warunkiem zachowania ich jakości i formy prezentacji obiektu.

W ramach promocji Twojego obiektu Na odludziu do wybranych obiektów zapraszamy znane i rozpoznawalne osoby ze świata mediów i social-mediów. W ramach naszej stałej współpracy dopasowujemy wspólnie termin, w którym rozpoznawalna osoba wypoczywa u Ciebie bezpłatnie, dodatkowe koszty i honorarium za realizację promocji przez celebrytów i blogerów Twojego miejsca w naszym portalu ponosimy my.

Poniższe przykłady prezentują nasze możliwości fotograficzne.

Jak wygląda proces rezerwacji?

 1. robimy wszystko co niezbędne aby klient miał możliwość zapoznania się z ofertą Twojej miejscówki pokazaną w konkretnej lokalizacji (miejscowości, województwie) . 

 2. przechodząc do rezerwacji klient wybiera dostępny termin, pozostawia swoje dane, których administratorem jest Na odludziu i które przekazujemy Tobie w celu realizacji rezerwacji.

 3. potwierdzenie rezerwacji i dane klienta otrzymujesz na maila, 

 4. zarezerwowany termin blokuje się w naszym kalendarzu zsynchronizowanym z Twoim kalendarzem w panelu właścicielskim, do którego masz nieograniczony dostęp i w którym w każdym momencie możesz podejrzeć status rezerwacji i jej opłat,

 5. klient w momencie podjęcia decyzji o rezerwacji jest zobowiązany za pośrednictwem zewnętrznych systemów płatności uiścić 30% opłaty rezerwacyjnej (zadatku) 

 6. za pozyskanie rezerwacji pobieramy prowizję 12% i jest ona rozliczana proporcjonalnie, jeśli  klient za rezerwacje płaci w dwóch częściach tj. 30% przy rezerwacji i 70% najpóźniej na 30 dni przed przyjazdem nasza prowizja jest pobierana proporcjonalnie od wpłaconej kwoty. 

 7. w Prowizji 12% dla na odludziu zawiera się (wynagrodzenie za nasza pracę, przedsięwzięte działania reklamowe, prowizja  zewnętrznych systemów płatności Przelewy 24, lub innych z którymi podejmiemy współpracę)

 8. płatności są rozdzielane automatycznie przez Przelewy 24 w momencie wpłynięcia bezpośrednio na Państwa konto system jest zarządzany przez Przelewy 24 

 9. opłata rezerwacyjna 30% jest bezzwrotna oraz pełna wartość rezerwacji staje się bezzwrotna na 29 dni przed zarezerwowanym pobytem

 10. na zaksięgowanie opłaty rezerwacyjnej czekamy 48h po tym czasie rezerwacja jest anulowana automatycznie, a zarezerwowany termin przywracany jako dostępny, w wyjątkowych sytuacjach na indywidualną prośbę klienta wydłużamy termin na wniesienie opłaty rezerwacyjnej (pełne informacje o rezerwacji zawsze są dostępne w panelu właścicielskim)

 11. opłata rezerwacyjna nazywana przez nas “opłatą za obsługę rezerwacji” jest bezwrotna, a klient przed dokonaniem rezerwacji jest o tym poinformowany co powoduję, że świadomie podejmuje decyzję

 12. pozostałe 70% kwoty rezerwacji klient jest zobowiązany uiścić najpóźniej miesiąc przed planowanym terminem pobytu

 13. dopuszczamy możliwość odwołania rezerwacji najpóźniej 30 dni przed planowanym terminem pobytu i zwrot 70% wartości rezerwacji

 14. jeśli doszłoby do odwołania rezerwacji zobowiązujemy się do aktywnych działań w celu ponownego pozyskania rezerwacji, aktywnie promując termin i wdrażając rabaty na ten czas, rabat na termin uzgadniamy indywidualnie,

 15. w uzasadnionych przypadkach na prośbę klienta dopuszczamy możliwość zmiany terminu na inny dostępny w tym samym przedziale cenowym lub za dopłatą do droższego terminu bez utraty opłaty rezerwacyjnej. Przełożenie rezerwacji jest dopuszczalne minimum miesiąc przed terminem rezerwacji, lub na drodze indywidualnych ustaleń między Twoim obiektem, rezerwującym i Na odludziu.  

 16. w przypadku pobytu klienta na kwarantannie lub zakażenia COVID-19 dopuszczamy możliwość przesunięcia terminu rezerwacji na inny najpóźniej na dzień przed planowanym pobytem, sytuacja taka musi zostać poświadczona stosownymi dokumentami przez klienta. 

 17. w całym procesie rezerwacji stronami związanymi umową świadczenia wzajemnego jest Właściciel wynajmowanego obiektu i Klient dokonujący rezerwacji. 

 18. w przypadku odwołania rezerwacji z przyczyn leżących po stronie Właściciela domu jest on zobowiązany do zwrotu całej wartości rezerwacji Klientowi niezwłocznie na wskazane przez Klienta konto, oraz opłacenie prowizji należnej za prawidłowe pozyskanie rezerwacji przez Na odludziu.

 19. Na odludziu jest pośrednikiem w skutecznym pozyskaniu rezerwacji.

 20. Obowiązek wystawienia rachunku, faktury za cały pobyt leży po stronie wynajmującego. 

 21. Prowizja dla pośrednika czyli Na odludziu jest co miesiąc rozliczana na podstawie wystawionej faktury VAT.

Co potrzebujemy od Ciebie?

Poniższe informacje są dla nas niezbędne aby rzetelnie przygotować wizytówkę, będącą pełną ofertą Twojego obiektu dlatego prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Szczegółowe warunki współpracy z obiektami